Ranking internetu LTE bez limitu

Jeżeli często korzystasz z internetu LTE poza domem ten ranking jest właśnie dla Ciebie. Przygotowaliśmy zestawienie i szczegóły ofert czterech głównych operatorów na polskim rynku, którzy oferują internet w tej technologii.

Przygotowaliśmy dla Was ranking ofert internetu lte bez limitu. Przedstawione oferty nie dotyczą osób przenoszących numer od innego operatora lub przedłużających, a nowych klientów, którzy nie mają żadnych usług u podanych operatorach komórkowych. Brane są pod uwagę ofert tylko bez urządzenia.

Niestety nie tylko sama cena przy wyborze internetu ma znaczenie a na przykład wielkość pakietu internetowego, szybkość przesyłu danych; i to z reguły pomijamy podczas wyboru internetu mobilnego czyli zasięg.

Ranking internetu LTE bez limitu

Operator
Nazwa pakietuPakiet danychPo przekroczeniu limituAbonamentOkres umowySzczegóły oferty

Play internet

100 GB

do 1 Mb/s

49,99 PLN

24 miesiące

Sprawdź

Internet Domowy 4G w Orange

250 GB

do 5 Mb/s

69,99 PLN

24 miesiące

Sprawdź

MAX

100 GB

do 2 Mb/s

79,99 PLN

24 miesiące

Sprawdź

Internet LTE Plus

50 GB

do 5 Mb/s

49,99 PLN

24 miesiące

Sprawdź

Play

Jak się okazuje po sprawdzeniu ofert naszych operatorów najlepiej pod względem samej ceny i pakietu danych wypada Play ze swoją ofertą Play Internet. Operator oferuje nam nielimitowany transfer danych w cenie 49,99 zł. Prędkość Internetu lte funkcjonuje do czasu wykorzystania 100 GB, po wykorzystaniu transferu prędkość spada do 1 Mb/s. Zobacz opinie o Play

Czytaj więcej o Play

Zalety
  • korzystna cena
  • wysoka jakość usługi
Wady
 • zmniejszona prędkość po przekroczeniu 100GB

T-mobile

Choć może się to wydawać zaskakujące ze względu na to, że jest widziany jako jeden z droższych operatorów, drugie miejsce zajmuje T-mobile oferując podobnie jak Play nielimitowany transfer danych za 79,99 zł. Po wykorzystaniu pakietu danych 100 GB podobnie jak większość operatorów ograniczony jest transfer do prędkości 2 Mb/s. Zobacz opinie o T-mobile

Czytaj więcej o T-mobile

Zalety
 • zasięg 99% populacji kraju
 • możliwość korzystania przez pierwsze 6 miesięcy za 1 zł
Wady
 • wysoka cena
 • zmniejszona prędkość po przekroczeniu 100GB

Orange

Orange i jego Orange FreeNet SIMO to oferta dla osób, którzy nie chcą pakować się w koszty związane z internetem. Cena jest zbliżona do Plusa jednak ograniczenie transmisji danych do 1 Mb/s pozostawia wiele do życzenia. Cena miesięczna przy okresie na 24 miesiące to tylko 69,99 zł.

Co ciekawe Orange oferuje nam w tej cenie, aż 250 GB transferu danych miesięcznie, w tym 150 GB do wykorzystania w strefie domowej. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowej usługi bez limitu danych do 5 Mb/s w cenie 10 zł. Zobacz opinie o Orange

Czytaj więcej o Orange

Zalety
  • Brak naliczania transferu danych między 0:00-8:00
  • rabat za wyrażenie zgody marketingowej oraz e-fakturę
  • prędkość do 5 Mb/s po przekroczeniu transferu danych
Wady
 • zmniejszona prędkość po przekroczeniu 250GB
 • dodatkowe koszty po przekroczeniu limitu trasferu

Plus

Skoro mamy już omówionego fioletowego i różowego operatora czas na Plusa i  jego Internetu LTE Plus, który zajmuje trzecie miejsce na liście. Oferta tego przedsiębiorcy oferuje nielimitowany internet w zasięgu lte za 49,99 zł z 50 GB transferem do wykorzystania przez miesiąc. Jako jedyny operator daje nam jeszcze pole manewru po przekroczeniu transmisji danych i prędkość bez limitu danych do 5 Mb/s. Zobacz opinie o Plusie

Testuj Plus LTE za 9 zł

Zalety
  • 0 zł przez pierwsze dwa miesiące
  • 50% rabatu na kolejną usługę
  • do 5 Mb/s po przekroczeniu transferu danych
Wady
 • zmniejszona prędkość po przekroczeniu 50GB

Na co zwrócić uwagę przy wyborze Internetu lte bez limitu?

Podczas wyboru Internetu mobilnego zwracaj uwagę na szczegóły zapisów w Regulaminie Operatora. Ile wynosi Twój stały abonament oraz czy operator może naliczać dodatkowe opłaty. Zanim zdecydujesz się na LTE bez limitu, dowiedz się jakie korzyści daje użytkowanie internetu w tej technologii.

Zanim wybierzesz odpowiedni pakiet transferu danych, sprawdź ile obecnie danych wykorzystujesz. Jeżeli często będziesz przekraczać limity wybierz tę taryfę, która nie obniży prędkości Twojego internetu oraz nie zostaną naliczone dodatkowe koszty do Twojego abonamentu.

Zdecydowanie Internet mobilny LTE nie jest przeznaczony dla graczy z powodu nie zawsze korzystnych pingów. Jeśli jesteś osobą, która pobiera dużo danych z sieci zapoznaj się dokładnie z limitem jaki obowiązuje Cię w umowie. Natomiast jeśli, częściej korzystasz z YouTube, komunikatorów internetowych lub oglądasz filmy online to Internet mobilny LTE w zupełności Ci wystarczy.

Dla kogo Internet mobilny LTE?

To rozwiązanie korzystne jest dla osób podróżujących oraz pracujących w terenie. Przyda się również studentom i osobom mieszkającym poza miastem, gdzie światłowody jeszcze nie dotarły.  Jest to również Internet o największym zasięgu w kraju, gdzie dla przykładu Internet mobilny od T-mobile obejmuje swoim zasięgiem, aż 99% populacji.

Jeśli zastanawiasz się jaki internet mobilny najlepiej wybrać, sprawdź benchmarki sieci. Dodatkowo zapoznaj się z ofertami „na próbę” i przetestuj, który internet najlepiej działa w Twoim domu. Możesz zamówić np. 1 Gb internetu mobilnego w Orange i testować go przez tydzień, później wypróbować bezpłatny starter od Play z 0,5 Gb na 3 dni, następnie wybrać najlepszy internet dla swojego domu.

Zanim jednak wybierzesz najlepszy Internet mobilny LTE na stałe, dokładnie zapoznaj się z warunkami umowy jakie oferuje dostawca. Aby dowiedzieć się więcej na temat Internetu LTE, obejrzyj poniższy film na youtube:

Ranking internetu LTE bez limitu
Ocena: 4.7 (93.33%) z 3 głosów

Udostępnij nas! W ten sposób podziękujesz za darmowe treści.

6 myśli na temat „Ranking internetu LTE bez limitu

 1. Play ma bardzo słaby zasięg. Mam na umowę bezterminowo każde rozpoczęte 10 GB kosztuje mnie 10 złotych. I dlatego wziąłem dwa numery jeden do laptopa drugi do smartfona nie przekraczam 40 złotych na msc. Jednak poważnie zastanawiam się nad przejściem na droższy abonament za to z zasięgiem który nie będzie co chwila się pier**** jak pojadę po za większe miasto

 2. Dokładnie to samo zrobiłem, przeszedłem do t-mobila, który ma zasięg w miarę dobry na moim wygwizdowie, chociaż testowałem plusa i miał o wiele lepszy, troszkę żałuję. Play-a nie polecam, zasięg tragedia, roaming tylko na połączenia działa poza miastem.
  Cieszę się, że pod koniec umowy Play trochę mnie olał z przedłużeniem, bo nie wiem czy dzięki reklamie dalej nie tkwił bym w tym ba……nie słabego zasięgu. Pozdr.

 3. Ja mam właśnie wykupiony internet z Playa i jestem zadowolona. Internet przeważnie szybko śmiga, jest dobry zasięg i cena również jest konkurencyjna.

 4. Również mam internet z Playa i to od kilku lat. Wiadome,że czasem są jakieś problemy z siecią, zasięgiem itp. ale generalnie źle nie jest i w najbliższym czasie na pewno nie mam zamiaru zmieniać operatora.

 5. co do internetu : plus kupa cale szczęście że można było oddać zestaw, transfer tragedia ! , play jedna wielka ściemnia z internetem!!! bez limitu a po wykorzystaniu 10 gb limit ( żywotność 1 dzien na youtubie WOW ) pytanie co dalej no ale zawsze mozna sonie poczte sciągnąć na 100kb-70kb transferu:) do konca miesiaca niestety dałem się wciągnąć i mam umowę jeszcze na 2 lata bbgrrrrrrrrrrrrrrr, ale żonę urządziłem wziąłem jej w orange jakis pakied love cos tam tzn internet mobilny domowy i dodatkowa karta z rozmowami za free za 99zeta / mam 250 gb stacjonarnego + zona ma na telefonie 100 gb no to rozumiem 🙂 ale uwazam ze nawet te 250 gb stacjonarnego intenetu to malo dzieci pościągały pare gier youtube filmy czasami wieczorem showmax i brakuje do konca miesiaca aktualnie mam wykorzystane 280gb w i juz ciezko idzie na limicie 🙂 4 osoby w domu i lipa byle do 20 stego 🙂 no ale święta były…… pozdro.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: