UPC – opinie o firmie

Obecnie jesteśmy bez mała zarzucani ofertami różnych firm związanymi z dostępem do internetu, obsługą telefonu oraz telewizji. Ostatnio trafiłem na ofertę UPC i postanowiłem ją prześledzić i sprawdzić opinie o UPC obecnych Klientów w internecie. 

Zacznijmy od oferty dostępu do internetu. Firma umożliwia podpisanie umowy na dany okres 24 miesięcy, albo też korzystanie z usługi firmy bez zobowiązania. Jest to bardzo fajny patent, zwłaszcza dla osób, które nie wiedzą, jak długo będą korzystać z danej oferty. UPC proponuje internet w następujących pakietach:

internet w upc

Internet + telewizja + telefon

UPC proponuje swoim klientom wiele ofert łączonych. Przykładowo – można wykupić dostęp do internetu łącznie z usługą telewizji oraz telefonem.

Czyli pakiety:

pakiety w upc

Opinie klientów o UPC:

„Bardzo jestem zadowolona z oferty UPC. Internet działa szybko i nie zacina się. Polecam!”

„Fajna opcja połączenia internetu, telefonu i tv. Nie muszę płacić kilku rachunków. Wszystko załatwiam za jednym zamachem.”

„Skorzystaliśmy z oferty głównie po to, żeby dzieci miały szybki internet. I nie zawiedliśmy się. Wszystko działa bez zarzutu.”


Zapraszamy do pisania swoich opinii w komentarzach poniżej.

 

UPC – opinie o firmie
Ocena: 5 (100%) z 3 głosów

Udostępnij nas! W ten sposób podziękujesz za darmowe treści.

10 myśli na temat „UPC – opinie o firmie

  1. UPC ma bardzo fajną ofertę, oraz korzystne ceny. Moja mama wykupiła dostęp do internetu, telewizji oraz telefonu- 3w1 🙂 Bardzo sobie chwali tą opcję. 🙂

  2. Również wybrałam internet z UPC „3×1”, ponieważ ta opcja dla mnie jest najbardziej opłacalna. W ofercie można wziąć od razu internet, tv,oraz telefon. Co do samego internetu, to jestem zadowolona i nie mam zastrzeżeń.

  3. Hej 🙂 Pytanie do osób, które mają opcję tzw. „3×1” chciałbym zapytać o zasięg. Czy jest dobry i warto zainwestować w takie rozwiązanie, czy często występują jakieś problemy?

    • Cześć moim zdaniem warto spróbować. Powiem szczerze, że ja osobiście nie mam wykupionej takiej oferty, za to moi rodzice- tak. Chwalą sobie bardzo. Jest to dla nich wielkie ułatwienie. Internet działa bardzo dobrze.

  4. 3×1 jest do niczego telefon za darmo do wszystkich na stacjonarne zagranicę to mit mam tą opcje dzwonie do Niemiec jest sygnał a gdy odbiorca odbiera sygnał zanika i du…… tak to wygląda w upc a o internet mam 120 a realnie maks 98 pobieranie a wysyłanie ma być 20 realnie maks 10 ale nie jest tak fatalnie bo wszystko działa bez awarii 2 latka to plus

    • Zasięg jest dobry. Nie wiem dokładnie w jakim rejonie mieszkasz, ale u mnie działa bardzo dobrze. UPC ma dobrą obsługę klienta, więc warto sobie przedzwonić, albo napisać do nich wiadomość i przedstawić swoją sytuację. Powinni Ci pomóc.

  5. Opcja z UPC – Internet + telewizja + telefon to genialne rozwiązanie. Mam pakiet Happy Home Select 120 dla mnie i mojej rodziny, to strzał w 10. Do tego cena jest przyzwoita.

  6. Jestem klientem UPC już od kilku lat i oprócz małych usterek jestem zadowolony. Niestety ciężko się dodzwonić do biura obsługi klienta.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: