Plus Internet

Skoro mamy już omówionego fioletowego i różowego operatora czas na Plusa i  jego Internetu LTE Plus, który zajmuje trzecie miejsce na liście. Jako jedyny operator daje nam jeszcze pole manewru po przekroczeniu transmisji danych 5 GB i prędkość do 5 Mb/s. Chociaż pakiet jest dość niski to i tak przez cały miesiąc do odnowienia transmisji danych możemy przeglądać strony internetowe, słuchać muzyki i oglądać filmy mimo ograniczenia. Cena to tylko 19,99zł także bardzo nie odchudza naszego portfela.

Sprawdź aktualne oferty w Plus – PROMOCJE przy zamówieniu ONLINE

Dużym atutem oferty Plusa jest darmowa transmisja danych w ramach aplikacji i serwisu Ipla.tv i w razie posiadania pakietu HBO GO jest to dodatkowe 5 GB w ramach tej aplikacji.

Obecnie Play wychodzi z inicjatywą do nowych klientów oferując dwa miesiące testowania nowego pakietu LTE za 9 zł miesięcznie. Dodatkowo otrzymujemy pakiet telewizji internetowej Ipla oraz HBO GO na próbę. Oferta jest na tyle atrakcyjna, że przez 2 miesiące możemy testować Internet z Play-a praktycznie za darmo, a w przypadku braku satysfakcji zrezygnować bez większych problemów.

Testuj Plus LTE za 9 zł bez limitu
Plus Internet
Ocena: 3.2 (64.44%) z 9 głosów

Udostępnij nas! W ten sposób podziękujesz za darmowe treści.

6 komentarzy do wpisu „Plus Internet”

  1. Cześć jestem aktualnie przed wyborem dostawcy internetu. Nie da się ukryć, że potrzebuje dobrego i szybkiego neta, który nie będzie utrudniał mi pracy. Poważnie zastanawiam się nad siecią Plus. Jakie macie opinię na ten temat?

    • Korzystam z internetu LTE od plusa od ponad 4 lat i nigdy nie narzekałam. Dużo podróżuje, więc modem mi się przydaje wszędzie, nie jestem uzależniona od internetu domowego. Świetna opcja, cenowo też jest okej.

  2. Internet w plusie opłaca się jeśli nie możemy mieć internetu po kablu w mieszkaniu i potrzebujemy internet w różnych miejscach, chodź w dzisiejszych czasach to już bardziej telefony mogą załatwić sprawę poza domem.

  3. W plusie ograniczenie ilości danych co miesiąc jest dość małe. Można wykorzystać do 70GB a co później, odlaczaja internet, czy każą płacić dodatkowo?

    • Jeszcze mi się nie zdarzyło przekroczyć tego limitu, sama jestem ciekaw co się wtedy stanie, ale wolę nie próbować na własnej skórze 😛

  4. Mogę śmiało polecić internet w Plusie, ponieważ sprawdziłam go na własnej skórze. Przez kilka lat używałam modemu LTE i zasięg był bardzo dobry, prędkość internetu zazwyczaj była bardzo dobra, czasem zdarzały się małe problemy przy oglądaniu filmów, poza tym ok.

Dodaj komentarz