Plus

 

Skoro mamy już omówionego fioletowego i różowego operatora czas na Plusa i  jego Internetu LTE Plus, który zajmuje trzecie miejsce na liście. Jako jedyny operator daje nam jeszcze pole manewru po przekroczeniu transmisji danych 5 GB i prędkość do 5 Mb/s. Chociaż pakiet jest dość niski to i tak przez cały miesiąc do odnowienia transmisji danych możemy przeglądać strony internetowe, słuchać muzyki i oglądać filmy mimo ograniczenia. Cena to tylko 19,99zł także bardzo nie odchudza naszego portfela.

Dużym atutem oferty Plusa jest darmowa transmisja danych w ramach aplikacji i serwisu Ipla.tv i w razie posiadania pakietu HBO GO jest to dodatkowe 5 GB w ramach tej aplikacji.

Obecnie Play wychodzi z inicjatywą do nowych klientów oferując dwa miesiące testowania nowego pakietu LTE za 9 zł miesięcznie. Dodatkowo otrzymujemy pakiet telewizji internetowej Ipla oraz HBO GO na próbę. Oferta jest na tyle atrakcyjna, że przez 2 miesiące możemy testować Internet z Play-a praktycznie za darmo, a w przypadku braku satysfakcji zrezygnować bez większych problemów.

Testuj Plus LTE za 9 zł bez limitu

Plus
Ocena: 3.8 (76%) z 5 głosów

Udostępnij nas! W ten sposób podziękujesz za darmowe treści.

1 komentarz do wpisu “Plus

  1. Cześć jestem aktualnie przed wyborem dostawcy internetu. Nie da się ukryć, że potrzebuje dobrego i szybkiego neta, który nie będzie utrudniał mi pracy. Poważnie zastanawiam się nad siecią Plus. Jakie macie opinię na ten temat?

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: