Plus Internet

Skoro mamy już omówionego fioletowego i różowego operatora czas na Plusa i  jego Internetu LTE Plus, który zajmuje trzecie miejsce na liście. Jako jedyny operator daje nam jeszcze pole manewru po przekroczeniu transmisji danych 5 GB i prędkość do 5 Mb/s. Chociaż pakiet jest dość niski to i tak przez cały miesiąc do odnowienia transmisji danych możemy przeglądać strony internetowe, słuchać muzyki i oglądać filmy mimo ograniczenia. Cena to tylko 19,99zł także bardzo nie odchudza naszego portfela.

Sprawdź aktualne oferty w Plus – PROMOCJE przy zamówieniu ONLINE

Dużym atutem oferty Plusa jest darmowa transmisja danych w ramach aplikacji i serwisu Ipla.tv i w razie posiadania pakietu HBO GO jest to dodatkowe 5 GB w ramach tej aplikacji.

Obecnie Play wychodzi z inicjatywą do nowych klientów oferując dwa miesiące testowania nowego pakietu LTE za 9 zł miesięcznie. Dodatkowo otrzymujemy pakiet telewizji internetowej Ipla oraz HBO GO na próbę. Oferta jest na tyle atrakcyjna, że przez 2 miesiące możemy testować Internet z Play-a praktycznie za darmo, a w przypadku braku satysfakcji zrezygnować bez większych problemów.

Testuj Plus LTE za 9 zł bez limitu
Click to rate this post!
[Total: 183 Average: 1.3]

12 komentarzy do wpisu „Plus Internet”

 1. Cześć jestem aktualnie przed wyborem dostawcy internetu. Nie da się ukryć, że potrzebuje dobrego i szybkiego neta, który nie będzie utrudniał mi pracy. Poważnie zastanawiam się nad siecią Plus. Jakie macie opinię na ten temat?

  Odpowiedz
  • Korzystam z internetu LTE od plusa od ponad 4 lat i nigdy nie narzekałam. Dużo podróżuje, więc modem mi się przydaje wszędzie, nie jestem uzależniona od internetu domowego. Świetna opcja, cenowo też jest okej.

   Odpowiedz
 2. Internet w plusie opłaca się jeśli nie możemy mieć internetu po kablu w mieszkaniu i potrzebujemy internet w różnych miejscach, chodź w dzisiejszych czasach to już bardziej telefony mogą załatwić sprawę poza domem.

  Odpowiedz
 3. W plusie ograniczenie ilości danych co miesiąc jest dość małe. Można wykorzystać do 70GB a co później, odlaczaja internet, czy każą płacić dodatkowo?

  Odpowiedz
  • Jeszcze mi się nie zdarzyło przekroczyć tego limitu, sama jestem ciekaw co się wtedy stanie, ale wolę nie próbować na własnej skórze 😛

   Odpowiedz
 4. Mogę śmiało polecić internet w Plusie, ponieważ sprawdziłam go na własnej skórze. Przez kilka lat używałam modemu LTE i zasięg był bardzo dobry, prędkość internetu zazwyczaj była bardzo dobra, czasem zdarzały się małe problemy przy oglądaniu filmów, poza tym ok.

  Odpowiedz
 5. Niestety za małe te pakiety są dla mnie. Uwiązałam się umową na dwa lata z limitem 100GB miesięcznie, a teraz jest to dla mnie stanowczo za mało, a wcale nie płacę mało.

  Odpowiedz
  • Tragedia. Rzeczywista prędkość pobierania to 0,3-3 Mega przy wysyłaniu 30-35 Mega. Antena na wysokości 8m nic nie zmienia. Czasem wzrośnie nawet do 40 Mega ale to pojedyncze strzały.
   Płacisz jak za super danie a dostajesz odpadki po kolacji.

   Odpowiedz
 6. Mamy koniec 2019 roku plus ze swoimi niemodernizowanymi nadajnikami został daleko w tyle za innymi operatorami – mieszkam w miejscu gdzie w odległości dosłownie kilometra mam w Lini prostej wszystkie nadajniki dobrze widoczne i co wszyscy operatorzy prędkości piękne a plus totalne dno – powód nadajnik stoi ale technologia przedpotopowa. Na rynku utrzymuje ich tylko agresywna reklama która praktycznie wyskakuje juz z lodówki. Nie dajcie się nabrać.

  Odpowiedz
 7. Internet LTE z Plusa to dramat, prędkości jakie są utrzymywane są na poziomie UMTS+ i to jak mają dobry dzień. Na każdą reklamację odpowiadają “że została rozpatrzona negatywnie, a sieć plusa działa bez zarzutu”. Nie przestrzegają żadnych standardów jakościowych, byle podpisz umowę, a potem “zostań osłem”. My tak zrobiliśmy i zostaliśmy osłami….

  Odpowiedz
 8. Właśnie po rozmowie z COK. Co innego wam powiedzą przy podpisaniu umowy “usługa no limit” a co innego jak się zaczynają problemy.
  Po 2-3 latach przy najbliższej możliwości zrezygnuję z umowy.

  Niby dają ” no limit” jak przekroczycie pakiet danych to tną do 32 b/s co nie daje możliwości otworzenia jakiejkolwiek strony i twierdzą że macie no limit bo nie wyłączyli tylko dali 32 b/s.

  Jak chcecie korzystać z Netflixa PSa czy xboxa to zapomnijcie o cyfrowym polsacie.
  Osobiście chciałem pobrać pakiet 100GB (w godzinach nocnych co by nie obciążać nadajnika) w trakcie mi zablokowali …

  Odpowiedz

Dodaj komentarz