UPC – opinie o firmie

Obecnie jesteśmy bez mała zarzucani ofertami różnych firm związanymi z dostępem do internetu, obsługą telefonu oraz telewizji. Ostatnio trafiłem na ofertę UPC i postanowiłem ją prześledzić i sprawdzić opinie o UPC obecnych Klientów w internecie. 

Zacznijmy od oferty dostępu do internetu. Firma umożliwia podpisanie umowy na dany okres 24 miesięcy, albo też korzystanie z usługi firmy bez zobowiązania. Jest to bardzo fajny patent, zwłaszcza dla osób, które nie wiedzą, jak długo będą korzystać z danej oferty. UPC proponuje internet w następujących pakietach:

Sprawdź aktualne oferty w UPC – PROMOCJE przy zamówieniu ONLINE

internet w upc

Internet + telewizja + telefon

UPC proponuje swoim klientom wiele ofert łączonych. Przykładowo – można wykupić dostęp do internetu łącznie z usługą telewizji oraz telefonem.

Czyli pakiety:

pakiety w upc

Opinie klientów o UPC:

„Bardzo jestem zadowolona z oferty UPC. Internet działa szybko i nie zacina się. Polecam!”

„Fajna opcja połączenia internetu, telefonu i tv. Nie muszę płacić kilku rachunków. Wszystko załatwiam za jednym zamachem.”

„Skorzystaliśmy z oferty głównie po to, żeby dzieci miały szybki internet. I nie zawiedliśmy się. Wszystko działa bez zarzutu.”

Sprawdź aktualne oferty w UPC – PROMOCJE przy zamówieniu ONLINE

Zapraszamy do pisania swoich opinii w komentarzach poniżej.

UPC – opinie o firmie
Ocena: 3.7 (74.22%) z 45 głosów

Udostępnij nas! W ten sposób podziękujesz za darmowe treści.

12 komentarzy do wpisu „UPC – opinie o firmie

 1. UPC ma bardzo fajną ofertę, oraz korzystne ceny. Moja mama wykupiła dostęp do internetu, telewizji oraz telefonu- 3w1 🙂 Bardzo sobie chwali tą opcję. 🙂

 2. Również wybrałam internet z UPC “3×1”, ponieważ ta opcja dla mnie jest najbardziej opłacalna. W ofercie można wziąć od razu internet, tv,oraz telefon. Co do samego internetu, to jestem zadowolona i nie mam zastrzeżeń.

 3. Hej 🙂 Pytanie do osób, które mają opcję tzw. “3×1” chciałbym zapytać o zasięg. Czy jest dobry i warto zainwestować w takie rozwiązanie, czy często występują jakieś problemy?

  • Cześć moim zdaniem warto spróbować. Powiem szczerze, że ja osobiście nie mam wykupionej takiej oferty, za to moi rodzice- tak. Chwalą sobie bardzo. Jest to dla nich wielkie ułatwienie. Internet działa bardzo dobrze.

 4. 3×1 jest do niczego telefon za darmo do wszystkich na stacjonarne zagranicę to mit mam tą opcje dzwonie do Niemiec jest sygnał a gdy odbiorca odbiera sygnał zanika i du…… tak to wygląda w upc a o internet mam 120 a realnie maks 98 pobieranie a wysyłanie ma być 20 realnie maks 10 ale nie jest tak fatalnie bo wszystko działa bez awarii 2 latka to plus

  • Zasięg jest dobry. Nie wiem dokładnie w jakim rejonie mieszkasz, ale u mnie działa bardzo dobrze. UPC ma dobrą obsługę klienta, więc warto sobie przedzwonić, albo napisać do nich wiadomość i przedstawić swoją sytuację. Powinni Ci pomóc.

 5. Opcja z UPC – Internet + telewizja + telefon to genialne rozwiązanie. Mam pakiet Happy Home Select 120 dla mnie i mojej rodziny, to strzał w 10. Do tego cena jest przyzwoita.

 6. Jestem klientem UPC już od kilku lat i oprócz małych usterek jestem zadowolony. Niestety ciężko się dodzwonić do biura obsługi klienta.

 7. Witam, jestem na etapie poszukiwań dobrej oferty dla moich rodziców. Nie da się ukryć, że to starsze osoby, które wolą mieć wszystko w jednym pakiecie. Zastanawia mnie pakiet Happy Home Select 250. Jeżeli chodzi o cenę, to nie gra ona aż tak dużej roli. Generalnie wszystko ma chodzić, nie zacinać… Liczę na pomoc.

  • Siema! Pakiet Happy Home Select 250 to dobra opcja. Jest sporo kanałów, ponad 100, także jest w czym wybierać. U mnie w domu mamy ten pakiet i jesteśmy zadowoleni.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: