T-mobile

Choć może się to wydawać zaskakujące ze względu na to, że jest widziany jako jeden z droższych operatorów, drugie miejsce zajmuje T-mobile oferując podobnie jak Play 30 GB internetu mobilnego za 29,99 zł. Po wykorzystaniu pakietu danych podobnie jak większość operatorów ograniczony jest transfer do prędkości 1 Mb/s.

Sprawdź aktualne oferty w T-mobile – PROMOCJE przy zamówieniu ONLINE

Mając na uwadze zapewnienie jak najlepszej prędkości transmisji danych wszystkim użytkownikom sieci, po przekroczeniu przez Abonenta korzystającego z opcji  30 GB transmisji danych w technologii LTE w danym okresie rozliczeniowym, prędkość transmisji ulegnie obniżeniu do końca tego cyklu i będzie wynosić nie więcej niż 1 Mb/s w przypadku danych pobieranych oraz do 512 kb/s w przypadku wysyłanych.

4 komentarze do wpisu „T-mobile”

  1. Za nielimitowany internet LTE w domu płacę 49zł miesięcznie, zastawiałem się długo czy wziąć 20Mb na sekundę czy 60, ale jednak 15zł co miesiąc więcej, a nie zależy mi tak bardzo na szybkości.

  2. Wow, nielimitowany internet LTE w T-mobile za 50zł. Dość tanio jak na tak dobrą markę, która ma świetne opinie klientów. Jedynym mankamentem była cena, a tutaj widać, że nie jest drogo.

Dodaj komentarz