Orange Światłowód

Sprawdź dostępność internetu w Orange Światłowód. Praktycznie wszyscy posiadamy już internet, a to za sprawą ciągle rozwijającej się technologii. Sam internet nie jest już takim rarytasem, jak był jeszcze te kilkanaście lat temu. Dzisiaj jesteśmy najbardziej zainteresowani takimi ofertami, które proponują nam dodatkowo szereg różnorodnych korzyści oprócz internetu, a także jak największą prędkość przesyłania danych. Ciekawą ofertę dla klientów z pewnością posiada Orange Światłowód. Chcecie poznać jego korzyści? Zapraszamy do artykułu!

Sprawdź aktualne oferty w Orange – PROMOCJE przy zamówieniu ONLINE

Co to są światłowody?

Zapewne zastanawiacie się czym różni się internet  światłowodowy od zwykłego. Przede wszystkim różnica polega na tym, że przesyłanie danych odbywa się bez tzw. „lagów”, czyli dziur. Zwykły internet bardzo często się zacina, najczęściej przy niekorzystnej pogodzie lub zakłóceniach na linii. Nowoczesny internet światłowodowy jest montowany bezpośrednio do mieszkaniem klienta, dzięki temu po drodze nic nie jest w stanie przerwać jego przesyłania. Bardzo często światłowód jest doprowadzany do danego budynku bądź instytucji, a następnie do poszczególnych mieszkań lub hal. Kabel światłowodowy to nic innego jak przezroczyste włókno szklane, do którego doprowadzany jest internet za pomocą światła. Jak wiadomo, światło jest to rodzaj promieniowania elektromagnetycznego, osiągającego nieprawdopodobną prędkość. Internet światłowodowy to gwarancja stałego przesyłania danych, niezależnie od czynników zewnętrznych.

Postaw na Orange Światłowód

Mimo że internet światłowodowy jest już jakiś czas na naszym rynku, to nadal jest niewiele firm, które zajmują się jego dostarczaniem. Jedną z najkorzystniejszych i najlepszych opcji jest z pewnością Orange Światłowód. Podstawową korzyścą, jaką może zaoferować nam Orange Światłowód jest z pewnością szybki przesył danych, bez jakichkolwiek zakłóceń. Dodatkowo, montując ten internet, nie będziemy  musieli wiercić dziur, ani kuć ścian. Światłowody Orange montuje się sprawnie i łatwo, a co najważniejsze – za darmo! Orange Światłowód to nie tylko darmowa instalacja bez bałaganu, ale także darmowy modem, dzięki temu płacimy tylko za korzystanie z przesyłania danych.

Orange światłowód dostępność sprawdzisz na specjalnej stronie Orange:

Nasza opinia o Orange światłowód

Niezwykle szybkie przesyłanie danych – do 600 MB/S!

Jeżeli chodzi o prędkość przesyłania danych, możemy wybrać trzy wartości. Internet 100 MB/S za 40 zł miesięcznie na rok, od kolejnego roku 70 zł, internet Orange Światłowód 300 MB/S za 50 zł miesięcznie, od kolejnego roku – 80 zł oraz Orange Światłowód 600 MB/S za 70 zł i od kolejnego roku za 100 zł. Są to niezwykle korzystne ceny, biorąc pod uwagę przesyłanie danych. W trzeciej opcji jesteśmy w stanie odbierać dane wielkości niemalże całego filmu – koniec z wiecznie ładującymi się programami online! A także wysyłać do 60 MB/S, już nie będziemy mieć żadnych problemów z załadowaniem zdjęć z wakacji na maila i wysłaniu ich cioci Eli.

Orange Światłowód to z pewnością oferta dla najbardziej wymagających i oczekujących wysokiej jakości usług. Internet światłowodowy gwarantuje niezwykle szybkie wysyłanie i odbieranie danych, które dzięki nowoczesnej technologii, nie zostanie niczym zakłócane, nawet najbardziej niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Internet ten dostępny jest w niezwykle przystępnej i atrakcyjnej cenie, na każdą kieszeń.

8 komentarzy do wpisu „Orange Światłowód”

  • Do tej pory miałem telefon w orange na abonament i byłem zadowolony. Zobaczyłem ich ofertę internetu i też mi się spodobała, dlatego zdecydowałem się na internet w Orange i nie narzekam.

 1. Ja mam internet z orange od wielu lat i jestem zadowolony z ich usług. Czasem zdąży się chwilowy brak zasięgu, ale na ogół wszystko jest spoko.

 2. Ja z Tatą mamy po jednym modemem od ok. 2-3 lat.
  Internet był spoko, ale gdzieś po roku zaczął gubić zasięg, komputer widział wszystkie inne Wi-Fi, tylko nie jego, większa szansa była, gdy podłączyło się go na kabel, ale od jakiegoś czasu wystarczy nawet delikatnie przesunąć modem i już słychać piknie “odłączony”, a zaraz potem “włączony”, może oszaleć. 🙁
  Albo potrafi się sam wyłączyć (nie mam na myśli uśpić, ale właśnie wyłączyć), mimo że nawet nie jest rozładowany. Szkoda, że w rankingu nie piszą o plusach i minusach modemów…
  Bynajmniej nie polecam, chyba że na rok/2 lata (mojemu Tacie zaszwankowało po dwóch).

 3. Sprytne te oferty Orange. Pierwszy rok za 40zł i piszą, że internet jest za 40zł, to można pomyśleć, że dotyczy to całej oferty 😛

Dodaj komentarz