Internet i Telewizja w pakiecie – Ranking TOP3 ofert

Telewizja i Internet w pakiecie to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób korzystających z obu mediów. Korzystniej jest zdecydować się na rozwiązanie łączone, ponieważ wszystkie usługi posiadamy u jednego operatora, co przekłada się na wygodę użytkowania. Internet i telewizja to dobre rozwiązanie dla większości domów, dlatego warto sprawdzić poniższy ranking i świadomie wybrać, która opcja pakietu telewizja i internet jest najlepsza.

Ranking pakietów Telewizja i Internet – najlepsze oferty

Operator
Nazwa pakietuDownloadUploadAbonamentOkres umowySzczegóły oferty

Pakiet 2 w cenie 1

do 100 Mb/s

do 10 Mb/s

49,90 PLN

24 miesiące

Sprawdź

Srebrny z Filmbox i Internet

do 100 Mb/s

do 15 Mb/s

59,90 PLN

24 miesiące

Sprawdź

SmartDOM

do 150 Mb/s

do 50 Mb/s

84,99 PLN

24 miesiące

Sprawdź

Netia

49,90 za Pakiet 2 w cenie 1 to idealne rozwiązanie dla osób często korzystających z Internetu i telewizji. W zestawie otrzymujemy szybki internet, aż 100 Mb/s plus 57 kanałów telewizyjnych i 28 w jakości HD. Dodatkowo w pakiecie otrzymujemy nagrywarkę filmów, z możliwością przewijania programów telewizyjnych do 2 h do tyłu.

Użytkownicy Pakietu 2 w cenie 1 mogą korzystać z aplikacji VOD za pomocą dekodera, oprócz tego przez pierwsze dwa miesiące dostawca oferuje pakiet HBO HD zupełnie za darmo. Giganagrywarka od Netii potrafi zarejestrować do 5 tysięcy godzin filmów. Czyli moglibyśmy oglądać ulubione kanały non stop przez prawie 7 miesięcy! Możemy też ustawić swoje ulubione kanały i oglądać seriale do 7 dni do tyłu. Zobacz opinie o Netia. 

Sprawdź ofertę Netia


Vectra 

Vectra posiada, aż cztery pakiety Internet i Telewizja. Najtańsza telewizja z internetem kosztuje 39,90 zł miesięcznie. W tym pakiecie otrzymujemy Internet o prędkości 30 Mb/s i 86 kanałów telewizyjnych, w tym 30 w jakości HD. Vectra porównaniu do Netii, również posiada w swojej ofercie Internet 100 Mb/s jednak kosztuje on 10 złotych drożej, a ilość kanałów telewizyjnych się nie zmienia.

Instalacja Srebrnego pakietu z Filmboxem i Internetem kosztuje tylko złotówkę. Możemy też rozszerzyć swoją usługę i uzyskać premium za 10 złotych więcej. Pakiet Premium Filmbox umożliwia nam oglądanie najlepszych produkcji filmowych zanim wyemituje je telewizja naziemna. Ta oferta przeznaczona jest dla prawdziwych kinomaniaków! Każdy może znaleźć coś dla siebie; kino przebojowe, znakomite filmy akcji czy filmy rozrywkowe dla całej rodziny i przyjaciół.

Sprawdź ofertę Vectra


Cyfrowy Polsat 

SmartDom-logo

W cyfrowym Polsacie możemy uzyskać nawet do 6 miesięcy darmowego korzystania z usług. Najmniejszy pakiet Cyforwego Polsatu posiada, aż 171 kanałów w tym 76 jakości HD. Do tego otrzymujemy superszybki Internet od Plusa z pakietem 50 GB danych. Flagowym produktem tego dostawcy jest opcja On The Go, która umożliwia oglądanie ponad 90 kanałów telewizyjnych oraz programów na urządzeniach mobilnych za dopłatą jedynie 5 zł miesięcznie.

Sam pakiet SmartDOM kosztuje 84,99 zł w wersji podstawowej. Internet LTE możemy testować przez dwa miesiące, a przypadku braku satysfakcji zrezygnować z niego bez żadnych opłat. Oprócz wyżej wymienionych dodatków, otrzymujemy też trzy pakiety IPLA, pakiet VOD przez 3 miesiące i dekoder HD za złotówkę.

Sprawdź ofertę SmartDOM


Jaka jest najlepsza oferta na Internet, Telewizję i Telefon?

Zobacz poniższe porównanie i przekonaj się, która oferta jest dla Ciebie najlepsza.

Firma Internet Telewizja Cena
Netia 100 Mb/s 57 kanałów 49,90 zł
Vectra 30 Mb/s 86 kanałów 49,90 zł
Cyfrowy Polsat 150 Mb/s 171 kanałów 84,99 zł

Korzystałeś z tych usług? Podziel się swoją opinią z innymi!

Internet i Telewizja w pakiecie – Ranking TOP3 ofert
Ocena: 3.3 (65.19%) z 54 głosów

Udostępnij nas! W ten sposób podziękujesz za darmowe treści.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: